Odpowiadam starybelf

Od razu z góry zakładam, że bloger uszanuje własny wniosek i wstrzyma się od komentowania mojego wpisu, skoro i ja się wstrzymałem z komentowania w jego artkule.
Widzisz, mam wiele umiejętności. Jedną z nich, którą bardzo lubię i stosuję, jest zabieranie dyskutantowi jego piątej klepki, którą wymachuje w swoim mniemaniu groźnie i stosowanie jej jako dyscypliny do wymierzania klapsów. Jeżeli nie zrozumiałeś, to przetłumaczę. Zabieram najgroźniejszą broń jak dziecku lizaka i pokazuje jak należy się nią posługiwać.

Teraz będzie tłumaczenie

Porównałeś typowego trolla internetowego z Ireną Szafrańską. Nie wyszło. Bieda straszna. Nie wiem czemu miało to służyć? Chciałeś oklasków? Chciałeś żeby Cię ktoś zauważył?
Zwróciłem uwagę dlatego, że kompromitacja jeszcze nikomu nie przysporzyła chwały, a Ty zareagowałeś bardzo głupio.
Widzisz, w języku polskim słowo "doświadczenie" można interpretować wielorako. Cześciej za nim stoi praktyka, metoda, wypracowane i udoskonalone umiejętności. Można je też zastosować w sensie pejoratywnym. Na przykład pięściarz, który przegrał 50 na 50 walk w ringu też może zostać nazwany doświadczonym. Ciężko doświadczonym.

Ten atak psim gównem nadzianym na patyk, jakoby Irena miała tu swój fanclub - aż mnie skrzywiło. Poniżej dna i mułu.
Fanklub to tutaj ma logika i nikt nie lubi, jak się z niej robi kobietę konduity wątpliwej.
Nie wpisuj się tutaj i nie wchodź mi w drogę.

Publikuję tutaj jako osobny artykuł bo zostałem poproszony o niekomentowanie artykułu z nagłówka.

tagi: starybelf

30 października 2017 20:09

animavilis @Shork
30 października 2017 20:24

Starybelf chciał sie przypodobać Corrylusowi, który w swoim komentarzu, nie pozostawił

na Pani Irenie suchej nitki.

Toyah również próbował zaistnieć na Twitterze

Starybelf @Shork
30 października 2017 20:36

Boli chamie.

30 października 2017 20:44

Widzisz staryblef, jakbyś bywał na rebelyi ze zrozumieniem, wiedziałbyś na przykład, że Irena Szafrańska była tam obecna z bardzo niskim numerem indeksu. Jakbyś miał lepszą pamięć, to połknąłbyś słowo "kolega" zanim by Ci się wymsknęło spod palców, wiedząc że od czasów Forum Frondy traktowane jest niezbyt dobrze przez tych do których jest skierowane. Wiem też że wolałbyś, żebym Cię potraktował ostrzej, ale ja nie spełniam życzeń. Wręcz przeciwnie.

Shork @Starybelf 30 października 2017 20:36
30 października 2017 20:46

nie wytrzymałeś? Smutne

Shork @Starybelf 30 października 2017 20:36
30 października 2017 20:49

nie mam zamiaru komentować pod Twoim artykułem. Serio. Odblokuj i sprawdź :-)

30 października 2017 21:12

wiesz jak to fajnie zabrzmiało?
Staryblef. Może przeczytaj sam na głos.

Z jednej strony twierdzisz, że nie można Cię oceniać nie znając całej Twojej aktywności internetowej, a z drugiej "wpadłeś z ciekawości na TT" Ireny i już sobie wyrobiłeś zdanie.

Ogarnij się, nie musisz mnie odblokowywać, ja już sobie zdanie wyrobiłem i wpadłeś do szufladki na której wskaźnik obchodzimnietometru nie wychyla się ani na milimetr.

31 października 2017 07:47

I odpowiadam całej reszcie z artykułu Starybelf.

Nie, nie przyszedłem rozpieprzyć szkoły. I sądzę, że jak Corylus zauważy, że bezmyślnie i bezkrytycznie pijecie mu z dzióbka, że mu klaskacie zamiast słuchać, że zaczyna go otaczać horda fanów jak Owsiaka, czy Kijowskiego, nie będzie zadowolony.

stanislaw-orda @Shork
31 października 2017 09:55

Lubuje się  pan w fajerwekach słownych, niczym kuglarz w znaczonych kartach.

Reasumując, nazbyt dużo erystyki, p. Shork. Jak również  retoryki.

Zdecydowanie za dużo.

Shork @stanislaw-orda 31 października 2017 09:55
31 października 2017 10:44

Serio? A staram się wyrażać jedynie poprawnie, jednoznacznie. Moje umiłowanie semantyki jest trwałe. Nie jestem w stanie dopasować się do wszystkich rozmówców jednocześnie. Indywidualnie nie stanowi to problemu. Znacznie łatwiej jest uprościć słownictwo komuś, kto jest w nie wystarczająco bogaty, niż odwrotnie. Co nie znaczy że pochwalam trwanie w uproszczeniach.

31 października 2017 11:32

"a dlaczego "kolega Shork" rezonuje podobnym zabawom, to, być może,  jeszcze się okaże.

Np. że  robi to w charakterze pomocnika animatora."

oj tam pomocnika, w takim razie kto mnie animuje?

stanislaw-orda @Shork 31 października 2017 11:32
31 października 2017 19:08

kto,  to juz chyba sam pan wie najlepiej